Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE

  Najbardziej zaawansowana efektywna i dynamiczna sportowa limuzyna jaką kiedykolwiek wyprodukowaliśmy.

 • Jaguar XF

  Śmiała linia nowego modelu XF zdecydowanie wyróżnia go z tłumu. Oferująca niedoścignione połączenie wyczucia układu kierowniczego, komfortu jazdy, wyrafinowania i osiągów luksusowa limuzyna jest równie ekscytująca, co oszczędna.

 • JAGUAR XJ

  Niezwykły design i najwyższa technologia. XJ jest modelem ustanawiającym nowy standard w swojej klasie.

 • Jaguar E-PACE

  Pierwszy kompaktowy SUV marki Jaguar.

 • JAGUAR F-PACE

  Nowy elektryzujący SUV o wysokich osiągach Jaguara łączy sportowe prowadzenie i spektakularny wygląd z praktycznością.

 • JAGUAR F-TYPE

  F-Type to prawdziwy sportowy samochód. Kolejna wersja zachowuje niepowtarzalny wygląd, niezapomniane uczucia z jazdy i niepowtarzalne osiągi czyli wszystkie cechy Jaguara.

 • JAGUAR I‑PACE CONCEPT

  Pierwszy w pełni elektryczny samochód w gamie modelowej.

 • SPECIAL VEHICLE OPERATIONS (SVO)

  Za sprawą zespołu wykwalifikowanych stylistów, inżynierów i techników, oddział SVO oferuje nowe możliwości personalizacji
  wybranego modelu.

DESIGN

DESIGN

Design Alive to pokonanie niemożliwych do tej pory, granic. Od 90 lat Jaguar wyznaje filozofię swojego założyciela Sir Williama Lyona dążąc do optymalnego połączenia piękna z osiągami.

Student inżynierii oraz motoryzacyjnego designu Ian Callum przeszedł bardzo długa drogę przez motoryzacyjny świat zanim trafił na stanowisko głowy teamu designu marki Jaguar.

F-Type samochodem roku w kategorii designu

Ian Callum przewodzi zespołem designu od 1999 roku. Od tej pory tworząc nowe projekty wyznaczamy sobie jeden cel: "piękno linii, nieskazitelna czystość formy". Ta filozofia doprowadziła markę do licznych nagród w zakresie designu.

Wnętrze Jaguara zdaniem Ian'a Calluma to nie tylko piękno ale również nieskazitelna ergonomia i prostota formy.

PROJECT 7

Mały team pod wodzą Iana Calluma stworzył unikalny w swoim rodzaju projekt samochodu jednoosobowego o nazwie "Project 7". Kolor, linia, prostota formy. Stworzony dla jednej osoby dla hedonistycznej radości z jazdy.

Osiągi i piękno

Lekka konstrukcja odporna na skręcanie zaprojektowana z myślą o genialnym sportowym prowadzeniu. Aluminiowy szkielet stanowi fundament sportowego samochodu odpowiadając za jego osiągi, przyczepność oraz mająca duży wpływ na wygląd.