Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE

  Najbardziej zaawansowana efektywna i dynamiczna sportowa limuzyna jaką kiedykolwiek wyprodukowaliśmy.

 • Jaguar XF

  Śmiała linia nowego modelu XF zdecydowanie wyróżnia go z tłumu. Oferująca niedoścignione połączenie wyczucia układu kierowniczego, komfortu jazdy, wyrafinowania i osiągów luksusowa limuzyna jest równie ekscytująca, co oszczędna.

 • JAGUAR XJ

  Niezwykły design i najwyższa technologia. XJ jest modelem ustanawiającym nowy standard w swojej klasie.

 • Jaguar E-PACE

  Pierwszy kompaktowy SUV marki Jaguar.

 • JAGUAR F-PACE

  Nowy elektryzujący SUV o wysokich osiągach Jaguara łączy sportowe prowadzenie i spektakularny wygląd z praktycznością.

 • JAGUAR F-TYPE

  F-Type to prawdziwy sportowy samochód. Kolejna wersja zachowuje niepowtarzalny wygląd, niezapomniane uczucia z jazdy i niepowtarzalne osiągi czyli wszystkie cechy Jaguara.

 • JAGUAR I‑PACE CONCEPT

  Pierwszy w pełni elektryczny samochód w gamie modelowej.

DESIGN

DESIGN

Design Alive to pokonanie niemożliwych do tej pory, granic. Od 90 lat Jaguar wyznaje filozofię swojego założyciela Sir Williama Lyona dążąc do optymalnego połączenia piękna z osiągami.

Student inżynierii oraz motoryzacyjnego designu Ian Callum przeszedł bardzo długa drogę przez motoryzacyjny świat zanim trafił na stanowisko głowy teamu designu marki Jaguar.

F-Type samochodem roku w kategorii designu

Ian Callum przewodzi zespołem designu od 1999 roku. Od tej pory tworząc nowe projekty wyznaczamy sobie jeden cel: "piękno linii, nieskazitelna czystość formy". Ta filozofia doprowadziła markę do licznych nagród w zakresie designu.

Wnętrze Jaguara zdaniem Ian'a Calluma to nie tylko piękno ale również nieskazitelna ergonomia i prostota formy.

PROJECT 7

Mały team pod wodzą Iana Calluma stworzył unikalny w swoim rodzaju projekt samochodu jednoosobowego o nazwie "Project 7". Kolor, linia, prostota formy. Stworzony dla jednej osoby dla hedonistycznej radości z jazdy.

Osiągi i piękno

Lekka konstrukcja odporna na skręcanie zaprojektowana z myślą o genialnym sportowym prowadzeniu. Aluminiowy szkielet stanowi fundament sportowego samochodu odpowiadając za jego osiągi, przyczepność oraz mająca duży wpływ na wygląd.