Logo jaguar mobile

Nadwozie

Emanujący mocą i zwinnością wygląd oraz sportowy charakter zapewniają modelowi F-PACE wyjątkową prezencję na drodze. F-PACE, inspirowany wyglądem Jaguara F-TYPE, to SUV z genami auta sportowego.

F-PACE to najnowszy model z serii pięknych, ekscytujących samochodów. Jego proporcje są pełne ekspresji, poprawiają aerodynamikę i zdolności terenowe. Uzupełnienie jego zdecydowanego charakteru stanowi podkreślająca obły kształt samochodu, zwężająca się ku górze linia dachu.

ZAAWANSOWANA AERODYNAMIKA

ZAAWANSOWANA AERODYNAMIKA

Właściwości aerodynamiczne modelu F-PACE są kluczową funkcją jego stylistyki nadwozia i pozwalają uzyskać imponujący współczynnik oporu powietrza wynoszący 0,34*. W efekcie F-PACE jest naprawdę elegancki. Bardzo zaawansowana aerodynamika ogranicza zużycie paliwa, emisję CO2 i szum powietrza, jednocześnie poprawiając stabilność przy dużych prędkościach i pewność kierowcy.

*Zależnie od silnika.

ADAPTACYJNE REFLEKTORY LED

F-Pace został wyposażony w światła do jazdy dziennej LED „J Blade” oraz Adaptacyjne Reflektory LED*, które minimalizują zużycie energii i poprawiają widoczność. Barwa światła diod LED jest zbliżona do barwy światła dziennego, mając na celu ograniczenie zmęczenia kierowcy oraz możliwość wcześniejszego zauważenia obiektów znajdujących się na drodze.

*Wyposażenie zależne od wersji i rynku. Reflektory ksenonowe lub halogenowe są także dostępne zależnie od wybranego modelu.

DYNAMICZNE PROPORCJE

F-PACE wygląda dynamicznie z każdej strony dzięki zdecydowanemu przodowi, imponującemu grillowi i ostrym przetłoczeniom, które celowo nawiązują do sportowej elegancji modelu F-TYPE.

SPORTOWE KOŁA

SPORTOWE KOŁA

Do modelu F-PACE oferowana jest szeroka gama lekkich, aerodynamicznych obręczy z lekkich stopów w rozmiarze od 18 do 22 cali, idealnie uzupełniających jego dynamiczny wygląd. Wybierz obręcze korzystając z naszego konfiguratora.

POTĘŻNE NADKOLA

Wyraziste tylne nadkola wzmacniają sportowy charakter modelu F-PACE inspirowany modelem F-TYPE i tworzą kuszące tło dla jego tylnych świateł LED o wysokiej intensywności.