Logo jaguar mobile

Wnętrze

Wnętrze modelu F-PACE łączy elegancję ze sportową nutą, będąc najnowszym przejawem współczesnego wzornictwa.

F-PACE to szeroka gama starannie dobranych skór i wysokiej klasy wykończenia. Dzięki tym luksusowym materiałom F-PACE oferuje jedne z najszerszych możliwości konfiguracji wnętrza w swojej klasie. To dla Ciebie idealna okazja do stworzenia przestrzeni, która odzwierciedli Twój własny styl.

SPORTOWY LUKSUS

Wnętrze modelu F-PACE wita wyrafinowaniem i śmiałym, sportowym stylem. Dokonaj wyboru spośród dostępnych luksusowych kolorów i materiałów.

JAKOŚĆ I MISTRZOWSKIE RZEMIOSŁO

F-PACE oferuje jedne z najszerszych możliwości konfiguracji wnętrza w swojej klasie. Cechują go współczesne brytyjskie rzemiosło, starannie dobrane materiały klasy premium, delikatne skóry i wysokiej klasy wykończenie.

NASTROJOWE OŚWIETLENIE WNĘTRZA

NASTROJOWE OŚWIETLENIE WNĘTRZA

Możesz przenieść personalizację na wyższy poziom dzięki opcjonalnemu nastrojowemu oświetleniu wnętrza z możliwością konfiguracji**, które tworzy bogaty efekt wizualny oraz miłą, relaksującą atmosferę dla wszystkich pasażerów. System podkreśla najdrobniejsze detale projektu wnętrza łagodnymi kręgami światła w 10 różnych kolorach. F-PACE potrafi stworzyć atmosferę dopasowaną do każdego nastroju.

** Dostępność zależna od rynku.

PRZESTRZEŃ Z TYŁU

PRZESTRZEŃ Z TYŁU

Z tyłu przewidziano 945 mm na nogi i 65 mm na kolana. Miejsca bez problemu wystarcza dla trzech dorosłych osób, a dodatkowo kanapa ma elektryczną regulację oparcia — wystarczy wcisnąć przycisk, by dobrać idealną pozycję do siedzenia. 

DACH PANORAMICZNY

DACH PANORAMICZNY

Wybierz jeden z opcjonalnych szklanych dachów panoramicznych*, stały lub przesuwny, by zalać wnętrze Twojego F-PACE światłem i zwiększyć poczucie przestronności. Aby zapewnić prywatność i ograniczyć nadmierne nagrzewanie się w intensywnym słońcu, każdy dach panoramiczny jest standardowo wyposażony w elektryczną roletę.

  • Wyposażenie w dach panoramiczny zależnie od rynku i modelu.