Logo jaguar mobile

Bezpieczeństwo i praktyczność

Zaawansowany technologicznie i niezwykle praktyczny F-PACE ma wszystko, czego potrzebujesz do prowadzenia aktywnego stylu życia.
CO2 EMISSIONS g/km

As low as 99 on Manual
As low as 106 on Automatic

FUEL ECONOMY Combined mpg (l/100km)

From 75.0 (3.8) on Manual
From 68.9 (4.1) on Automatic

F-PACE ma zapewnić przestrzeń dla Ciebie, Twoich pasażerów i Twojego stylu życia. Aby dodatkowo zwiększyć pewność kierowcy i bezpieczeństwo, F-PACE jest wyposażony w zaawansowane systemy wspomagajace kierowcę, które każdą podróż czynią bardziej odprężającą i łatwiejszą.

PRZESTRONNY I PRAKTYCZNY

Wnętrze modelu F-PACE jest praktyczne i wszechstronne dzięki możliwości dzielenia kanapy w proporcji 40:20:40 oraz imponującej przestrzeni bagażowej o pojemności 1740 litrów w połączeniu z niskim progiem załadunku i szerokim otworem załadunkowym.

ACTIVITY KEY

ACTIVITY KEY

Activity Key* jeszcze bardziej ułatwia życie pełną piersią. To solidna i całkowicie wodoszczelna opaska na rękę. Pozwala ona uprawiać wiele sportów – od akrobacji spadochronowych po pływanie – nie rozstając się z kluczykiem od samochodu. Konwencjonalny pilot może pozostać w samochodzie, gdyż ze względów bezpieczeństwa jest dezaktywowany.

*Element wyposażenia dodatkowego

ELEKTRYCZNA POKRYWA BAGAŻNIKA STEROWANA GESTEM

ELEKTRYCZNA POKRYWA BAGAŻNIKA STEROWANA GESTEM

Pokrywa bagażnika sterowana gestem umożliwia kierowcy jej otwieranie i zamykanie bez dotykania pojazdu czy pilota. Wystarczy ostrożnie umieścić stopę pod jednym z tylnych narożników samochodu, aby pokrywa otworzyła się lub zamknęła.

DWUSTRONNA PODŁOGA BAGAŻNIKA

DWUSTRONNA PODŁOGA BAGAŻNIKA

Podłoga bagażnika modelu F-PACE jest dwustronna i można ją w jednej chwili przeistoczyć z trwałej wykładziny dywanowej w łatwą do czyszczenia, gumowaną powierzchnię, która idealnie nadaje się do przewożenia wilgotnego lub zabłoconego sprzętu.

PARK ASSIST *

PARK ASSIST *

System Park Assist czyni parkowanie w ciasnych miejscach jeszcze łatwiejszym. F-PACE potrafi precyzyjnie manewrować zarówno podczas parkowania równoległego, jak i parkowania w zatoce — kierowca musi jedynie kontrolować pedały hamulca i przyspieszenia. Funkcja asystenta wyjazdu pomaga opuścić miejsce parkingowe autem zaparkowanym równolegle.

**Elementy wyposażenia dodatkowego. Dostępność zależna od rynku.