Logo jaguar mobile

AKCESORIA

Wykorzystaj oryginalne, akcesoryjne elementy wyposażenia aby stworzyć swojego unikalnego Jaguara.

Oryginalne akcesoria marki Jaguar pozwolą Ci spersonalizować auto według własnego gustu i zainteresowań.
Dodaj swojemu Jaguarowi indywidualności, aby stworzyć samochód idealny. Zapraszamy do skorzystania z naszego konfiguratora lub przejrzenia katalogu akcesoriów online w celu sprawdzenia całej oferty.

Stwórz swojego Jaguara F-Type Katalog akcesoriów

WŁÓKNO WĘGLOWE

Zaprojektowane i przetestowane przez firmę Jaguar, aby podkreślić asertywność modelu F-Type. Akcesoria z włókna węglowego podkreślają wyścigowego ducha pojazdu.

AKCESORIA Z WŁÓKNA WĘGLOWEGO

AKCESORIA Z WŁÓKNA WĘGLOWEGO

Dodaj jeszcze większej intensywności do dynamicznego charakteru Twojego Jaguara F-Type. Korzyści związane z zastosowaniem elementów z włókna węglowego to większa trwałość elementów i redukcja masy pojazdu. Zakres akcesoriów obejmuje, boczne otwory wlotowe, otwory wentylacyjne w masce, obudowy bocznych lusterek, jak również pałąki kapotażowe w wersji Convertible.

Stwórz swojego Jaguara F-Type

WNĘTRZE

AKCESORIA WNĘTRZA

AKCESORIA WNĘTRZA

Dodaj do wnętrza swojego Jaguara dodatkowe akcesoria najwyższej jakości, które podkreślą jego indywidualność. Wybieraj z szerokiej gamy produktów poczynając od podświetlanych nakładek progowych, aluminiowych manetek do błyskawicznej zmiany biegów przy kierownicy, poprzez komfortowe dywaniki premium, kończąc na wytrzymałej macie chroniącej podłogę Twojego bagażnika.

Stwórz swojego Jaguara F-Type
AKCESORIA NADWOZIA

AKCESORIA NADWOZIA

Akcesoria przeznaczone dla modelu F-Type zostały zaprojektowane i stworzone dla optymalnych osiągów. Wyprodukowane z największą starannością, aby były idealnie dopasowane. W gamie akcesoriów znajdziemy przykładowo deflektor wiatru, mający za zadanie ograniczyć turbulencje w kokpicie modelu F-Type Convertible. Istnieje możliwość zamówienia także uchwytu do przewozu nart minimalizującego hałas oraz opór powietrza, zapewniając komfort wewnątrz pojazdu.

Stwórz swojego Jaguara F-Type

NADWOZIE

Piekny i mocny – model F-Type to prawdziwy samochód sportowy. Bez większych problemów można uczynić go praktycznym samochodem sportowym, dzięki szerokiej gamie oryginalnych akcesoriów zaprojektowanych z myślą o komforcie i użyteczności.