Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE

  Najbardziej zaawansowana efektywna i dynamiczna sportowa limuzyna jaką kiedykolwiek wyprodukowaliśmy.

 • Jaguar XF

  Śmiała linia nowego modelu XF zdecydowanie wyróżnia go z tłumu. Oferująca niedoścignione połączenie wyczucia układu kierowniczego, komfortu jazdy, wyrafinowania i osiągów luksusowa limuzyna jest równie ekscytująca, co oszczędna.

 • JAGUAR XJ

  Niezwykły design i najwyższa technologia. XJ jest modelem ustanawiającym nowy standard w swojej klasie.

 • Jaguar E-PACE

  Pierwszy kompaktowy SUV marki Jaguar.

 • JAGUAR F-PACE

  Nowy elektryzujący SUV o wysokich osiągach Jaguara łączy sportowe prowadzenie i spektakularny wygląd z praktycznością.

 • JAGUAR F-TYPE

  F-Type to prawdziwy sportowy samochód. Kolejna wersja zachowuje niepowtarzalny wygląd, niezapomniane uczucia z jazdy i niepowtarzalne osiągi czyli wszystkie cechy Jaguara.

 • JAGUAR I‑PACE CONCEPT

  Pierwszy w pełni elektryczny samochód w gamie modelowej.

NADWOZIE

Zaprojektowane dla maksymalnych osiągów, stylizowane by obracać głowy innych uczestników ruchu. Lekka, sztywna, aluminiowa konstrukcja zapewnia precyzyjne prowadzenie i zwinność w zakrętach.

Muskularne nadwozie modelu F-Type oraz doskonałe proporcje odzwierciedlają filozofię projektowania sportowych samochodów marki Jaguar. Idealny projekt aerodynamiczny został płynnie połączony z bryłą pojazdu dla jak najlepszego prowadzenia i przyczepności podczas jazdy z wysokimi prędkościami.

Stwórz swojego Jaguara F-Type Bądź na bieżąco

STYLIZACJA NADWOZIA

Przedni splitter znajdujący się poniżej osłony chłodnicy oraz tylny dyfuzor zapewniają doskonały opływ powietrza pod samochodem, wykorzystując jednocześnie aktywny, tylny spoiler dla jak największej siły docisku. Nawet klamki zewnętrzne w drzwiach chowają się wewnątrz struktury w celu stworzenia idealnej, aerodynamicznej powierzchni wzdłuż pojazdu.

SKŁADANY DACH WERSJI CONVERTIBLE

SKŁADANY DACH WERSJI CONVERTIBLE

W modelu F-Type nawet mechanizm składanego dachu, wersji Convertible, jest szybki - podniesienie lub opuszczenie go zajmuje jedynie 12 sekund, przy prędkościach do 48km/h.
Dach stworzony jest z akustycznie udoskonalonych materiałów kompozytowych i został specjalnie zaprojektowany tak, aby redukować hałas wiatru i ruchu drogowego, pozwalając także zaoszczędzić na wadze samochodu aby poprawić jego wydajność.

RODZAJE DACHU DO WYBORU

ALUMINIOWY

Aluminiowy dach modelu F-Type jest tak samo wytrzymały i lekki jak reszta pojazdu. Tworzy idealne uzupełnienie stylu i muskularnej sylwetki.

SZKLANY PANORAMICZNY

Opcjonalny szklany, panoramiczny dach wypełniający wnętrze samochodu naturalnym światłem zwiększa poczucie przestronności wnętrza. Każdy szklany dach posiada manualnie przesuwaną roletę.

WYKONANY Z WŁÓKNA WĘGLOWEGO

Połączone panele z włókna węglowego po wewnętrznej i zewnętrznej stronie tworzą dach, który nie dość że jest sztywniejszy, to dodatkowo lżejszy o 20% od standardowego - aluminiowego.

CHOWANE KLAMKI DRZWI

CHOWANE KLAMKI DRZWI

Zewnętrzne klamki drzwi modelu F-Type gdy są niepotrzebne chowają się w strukturę drzwi tworząc idealnie opływowy kształt pojazdu.

PRZEDNIE REFLEKTORY

PRZEDNIE REFLEKTORY

Przednie reflektory adaptacyjne modelu F-Type zapewniają lepszą widoczność przez co czynią podróż nocą zdecydowanie bezpieczniejszą. Zaawansowany system monitoruje prędkość samochodu oraz kąt obrotu kierownicy i jest w stanie obracać światła w zakresie od 7 do 14 stopni w celu poprawienia widoczności podczas pokonywania zakrętów.

Opcjonalny astystent świateł drogowych automatycznie przełącza światła między drogowymi i mijania kiedy zachodzi taka potrzeba, używając do tego czujników zamontowanych przy lusterku wstecznym.

TYLNE LAMPY

TYLNE LAMPY

Tylne światła modelu F-Type zostały wykonane w technologii LED, podkreślając jego muskularną sylwetkę. Diody mają zdecydowanie krótszy czas reakcji w porównaniu do normalnych żarówek dając kierowcy z pojazdu za Tobą więcej czasu na podjęcie działań w przypadku nagłego hamowania.