Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE

  Najbardziej zaawansowana efektywna i dynamiczna sportowa limuzyna jaką kiedykolwiek wyprodukowaliśmy.

 • Jaguar XF

  Śmiała linia nowego modelu XF zdecydowanie wyróżnia go z tłumu. Oferująca niedoścignione połączenie wyczucia układu kierowniczego, komfortu jazdy, wyrafinowania i osiągów luksusowa limuzyna jest równie ekscytująca, co oszczędna.

 • JAGUAR XJ

  Niezwykły design i najwyższa technologia. XJ jest modelem ustanawiającym nowy standard w swojej klasie.

 • Jaguar E-PACE

  Pierwszy kompaktowy SUV marki Jaguar.

 • JAGUAR F-PACE

  Nowy elektryzujący SUV o wysokich osiągach Jaguara łączy sportowe prowadzenie i spektakularny wygląd z praktycznością.

 • JAGUAR F-TYPE

  F-Type to prawdziwy sportowy samochód. Kolejna wersja zachowuje niepowtarzalny wygląd, niezapomniane uczucia z jazdy i niepowtarzalne osiągi czyli wszystkie cechy Jaguara.

 • JAGUAR I‑PACE CONCEPT

  Pierwszy w pełni elektryczny samochód w gamie modelowej.

Wnętrze

W modelu F-Type tworzysz z autem jednolitą strukturę. Każdy aspekt jego konfiguracji został zaprojektowany aby stworzyć z Tobą więź.

Wnętrze modelu F-Type jest połączeniem funkcjonalnej ergonomii ze sportowym duchem poprzez precyzyjnie przemyślany projekt kokpitu, sterowania i oprzyrządowania . Został zaprojektowany, aby dać kierowcy szeroką możliwość personalizacji poprzez wybór kolorów, materiałów i dodatków, aby stworzyć auto idealne.

Stwórz swojego Jaguara F-Type Bądź na bieżąco
ZORIENTOWANY NA KIEROWCĘ

ZORIENTOWANY NA KIEROWCĘ

Wskaźniki są proste i przejrzyste, składają się z dwóch analogowych wyświetlaczy - klasyka sportowych samochodów. Trój-ramienna kierowcnia została zaprojektowana dla zapewnienia jak najlepszej kontroli. W modelach wyposażonych w automatyczną przekładnię, manetki do zmiany biegów znajdują się za kierownicą pozwalając na sekwencyjną zmianę biegów nie zdejmując rąk z kierownicy.

PERSONALIZACJA

Stwórz swojego idealnego Jaguara F-Type. Wybierz kolor nadwozia, dach oraz wzór felg, który idealnie skomponuje się z resztą pojazdu. Dobierz elementy wnętrza według własnych potrzeb, wybierając spośród dostępnych rodzajów siedzeń, materiałów i ich kolorów. Dzięki opcjonalnemu wyposażeniu, pakietom stylistycznym oraz oryginalnym akcesoriom firmy Jaguar, stworzysz auto jedyne w swoim rodzaju.

Stwórz swojego Jaguara F-Type
KOMFORTOWA PRZESTRZEŃ

KOMFORTOWA PRZESTRZEŃ

Jaguar F-Type Coupe oferuje aż 408 litrów pojemności bagażowej. Wystarczająco dużo aby pomieścic komplet walizek lub dwa zestawy kijów golfowych.

DEFLEKTOR WIATRU

DEFLEKTOR WIATRU

Zaprojektowany dla spokojniejszej podróży ze złożonym dachem. Deflektor wiatru, mieści się idealnie pomiędzy pałąkami kapotażowymi mając za zadanie zmniejszenie hałasu tworzonego przez przepływające powietrze.

AKTYWNY OTWÓR WENTYLACYJNY

AKTYWNY OTWÓR WENTYLACYJNY

Deska rozdzielcza została zaprojektowana tak, aby nic nie rozpraszało uwagi kierowcy i nie ograniczało jego widoczności. Aktywny, centralny otwór wentylacyjny jest częścią zaawansowanego układu klimatyzacji, w jego skład wchodzą dwa mniejsze centralne nawiewy, które automatycznie unoszą się tylko i wyłącznie wtedy, gdy są potrzebne, chowając się w deskę rozdzielczą gdy są nieaktywne.

KONFIGUROWALNE OŚWIETLENIE WNĘTRZA

KONFIGUROWALNE OŚWIETLENIE WNĘTRZA

Konfigurowalny system oświetlenia jest wyposażeniem standardowym w wersji F-Type S, F-Type R i F-Type SVR. Dodaj jeszcze więcej blasku wybierając jeden z kolorów: Phosphor Blue, Pale Blue, White, Coral lub Red w zależności od Twojego nastroju i stylu lub aktywuj tryb dynamiczny, aby deska rozdzielcza podświetliła się na czerwono.