Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE

  Najbardziej zaawansowana efektywna i dynamiczna sportowa limuzyna jaką kiedykolwiek wyprodukowaliśmy.

 • Jaguar XF

  Śmiała linia nowego modelu XF zdecydowanie wyróżnia go z tłumu. Oferująca niedoścignione połączenie wyczucia układu kierowniczego, komfortu jazdy, wyrafinowania i osiągów luksusowa limuzyna jest równie ekscytująca, co oszczędna.

 • JAGUAR XJ

  Niezwykły design i najwyższa technologia. XJ jest modelem ustanawiającym nowy standard w swojej klasie.

 • Jaguar E-PACE

  Pierwszy kompaktowy SUV marki Jaguar.

 • JAGUAR F-PACE

  Nowy elektryzujący SUV o wysokich osiągach Jaguara łączy sportowe prowadzenie i spektakularny wygląd z praktycznością.

 • JAGUAR F-TYPE

  F-Type to prawdziwy sportowy samochód. Kolejna wersja zachowuje niepowtarzalny wygląd, niezapomniane uczucia z jazdy i niepowtarzalne osiągi czyli wszystkie cechy Jaguara.

 • JAGUAR I‑PACE CONCEPT

  Pierwszy w pełni elektryczny samochód w gamie modelowej.

OSIĄGI

Dynamiczne, doładowane jednostki napędowe. Lekka, aluminiowa konstrukcja. Wyrafinowane zawieszenie. Jaguar F-Type to prawdziwy samochód sportowy.
CO2 EMISSIONS g/km

As low as 99 on Manual
As low as 106 on Automatic

FUEL ECONOMY Combined mpg (l/100km)

From 75.0 (3.8) on Manual
From 68.9 (4.1) on Automatic

Aluminiowa konstrukcja modelu F-Type zapewnia stabilną platformę dla kutego, aluminiowego, dwuwahaczowego zawieszenia które jest idealnym uzupełnieniem potężnych jednostek napędowych.

Stwórz swojego Jaguara F-TYPE

NAPĘD ALL WHEEL DRIVE

Napęd All Wheel Drive w Jaguarze F-Type dostarcza wyjątkową wydajność i pewność niezależnie od warunków panujących na drodze.

UKŁAD ZAWIESZENIA

UKŁAD ZAWIESZENIA

Aluminiowa konstrukcja modelu F-Type zapewnia stabliną platformę dla kutego, aluminiowego, dwuwahaczowego zawieszenia. Z siłą tłumienia ustawioną optymalnie dla jak najlepszej dynamiki i komfortu, daje idealne połączenie kontroli, zwinności i prowadzenia.

KARBONOWO-CERAMICZNY UKŁAD HAMULCOWY

KARBONOWO-CERAMICZNY UKŁAD HAMULCOWY

Ekskluzywny karbonowo-ceramiczny układ hamulcowy marki Jaguar jest dostępny opcjonalnie dla wersji F-Type S, F-Type R oraz F-Type SVR. Jest to najskuteczniejszy system hamulcowy kiedykolwiek zamontowany w samochodzie produkcyjnym marki Jaguar, redukujący wagę pojazdu aż o 21 kilogramów. Cechuje się lepszą odpornością na przegrzewanie oraz zużycie dostarczając najwyższy poziom wydajności, w najbardziej wymagających warunkach.