Logo jaguar mobile

OSIĄGI

Dynamiczne, doładowane jednostki napędowe. Lekka, aluminiowa konstrukcja. Wyrafinowane zawieszenie. Jaguar F-Type to prawdziwy samochód sportowy.
CO2 EMISSIONS g/km

As low as 99 on Manual
As low as 106 on Automatic

FUEL ECONOMY Combined mpg (l/100km)

From 75.0 (3.8) on Manual
From 68.9 (4.1) on Automatic

Aluminiowa konstrukcja modelu F-Type zapewnia stabliną platformę dla kutego, aluminiowego, dwuwahaczowego zawieszenia które jest idealnym uzupełnieniem potężnych jednostek napędowych. Razem tworzą wyjątkowe współczynniki mocy do masy oraz momentu obrotowego do masy, które doprowadziły model F-Type na najwyższy światowy poziom.

Stwórz swojego Jaguara F-TYPE

NAPĘD ALL WHEEL DRIVE

Napęd All Wheel Drive w Jaguarze F-Type dostarcza wyjątkową wydajność i pewność niezależnie od warunków panujących na drodze.

UKŁAD ZAWIESZENIA

UKŁAD ZAWIESZENIA

Aluminiowa konstrukcja modelu F-Type zapewnia stabliną platformę dla kutego, aluminiowego, dwuwahaczowego zawieszenia. Z siłą tłumienia ustawioną optymalnie dla jak najlepszej dynamiki i komfortu, daje idealne połączenie kontroli, zwinności i prowadzenia.

KARBONOWO-CERAMICZNY UKŁAD HAMULCOWY

KARBONOWO-CERAMICZNY UKŁAD HAMULCOWY

Ekskluzywny karbonowo-ceramiczny układ hamulcowy marki Jaguar jest dostępny opcjonalnie dla wersji F-Type S, F-Type R oraz F-Type SVR. Jest to najskuteczniejszy system hamulcowy kiedykolwiek zamontowany w samochodzie produkcyjnym marki Jaguar, redukujący wagę pojazdu aż o 21 kilogramów. Cechuje się lepszą odpornością na przegrzewanie oraz zużycie dostarczając najwyższy poziom wydajności, w najbardziej wymagających warunkach.