Logo jaguar mobile

F-TYPE R AWD

Model F-Type R AWD oferuje imponujące osiągi oraz idealny rozkład mas dostarczając pewność oraz wybitną przyczepność w każdych warunkach.
MOC MAKSYMALNA

550 KM

PRZYSPIESZENIE

4.1 sekundy 0-100km/h

PRĘDKOŚĆ MAKSYMALNA

300 km/h

Model F-Type R jest jednym z najbardziej imponujących zaawansowanych technicznie samochodów sportowych. Napędzany potężnym, doładowanym silnikiem V8 o pojemności 5.0 litrów, legitymującym się mocą 550KM i momentem obrotowym rzędu 680Nm. Niedoścignione osiągi i wydajność - rozpędzenie się od 0-100 km/h zajmuje 4,2 sekundy.

Zobacz model COUPÉ Stwórz swojego Jaguara F-TYPE R

WNĘTRZE

Wnętrze modelu F-Type R podkreśla rasową styliskę nadwozia. Emblematy "R" nadają mu unikalnej osobowości. Doświadcz idealnie wyprofilowanych sportowych siedzeń obitych skórą premium z podwójnym przeszyciem lub foteli wyczynowych z wytłoczonym logiem "R" na zagłówku i perfekcyjnym trzymaniem bocznym.

WŁAŚCIWOŚCI JEZDNE

WŁAŚCIWOŚCI JEZDNE

Napęd All Wheel Drive sprawia, że F-Type R AWD jest jeszcze bardziej sportowy. Układ napędu współpracuje z systemem Intelligent Driveline Dynamics (IDD) zapewniającym niezwykle szybki czas reakcji. Unikalne oprogramowanie IDD, opracowane
przez firmę Jaguar, posiada szereg algorytmów pozwalających w inteligentny sposób reagować na warunki panujące na drodze. System ten nie tylko reaguje na to, co się dzieje – on przewiduje możliwe zagrożenia, dzięki czemu nie tylko umożliwia on odzyskanie przyczepności w razie jej utraty, ale także pozwala na zapobiegnięcie tego typu sytuacji zanim w ogóle do niej dojdzie.

Odkryj radość z jazdy
EFEKTOWNY WYGLĄD

EFEKTOWNY WYGLĄD

Wyprofilowana, podniesiona maska posiadająca wloty powietrza w kolorze nadwozia. Cztery końcówki układu wydechowego. Imponujące 20" felgi aluminiowe Gyrodyne. Muskularna sylwetka i piękna stylistyka modelu F-Type R AWD ustawia go w jednym szeregu z najbardziej sportowymi autami w klasie.

Nadwozie
OSIĄGI ZAPIERAJĄCE DECH

OSIĄGI ZAPIERAJĄCE DECH

Model F-Type R posiada wyjątkowo sztywne nadwozie. Jego właściwości zapewniają idealną platformę dla układu zawieszenia, które jest w stanie przenieść dostępną trakcję oraz w pełni wykorzystać ogromną moc dostępną dzięki doładowanej jednostce napędowej V8 o pojemności 5.0 litrów i mocy 550KM.

Odkryj technologię
SPERSONALIZUJ SWOJEGO JAGUARA F-TYPE R

SPERSONALIZUJ SWOJEGO JAGUARA F-TYPE R

Stwórz swojego idealnego Jaguara F-Type. Wybierz kolor nadwozia oraz wzór felg, który idealnie skomponuje się z resztą pojazdu. Dobierz elementy wnętrza według własnych potrzeb, wybieraj spośród dostępnych rodzajów siedzeń, materiałów i ich kolorów. Dzięki opcjonalnemu wyposażeniu, pakietom stylistycznym oraz oryginalnym akcesoriom firmy Jaguar, stworzysz auto jedyne w swoim rodzaju.

Stwórz swojego Jaguara F-Type R