Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE

  Najbardziej zaawansowana efektywna i dynamiczna sportowa limuzyna jaką kiedykolwiek wyprodukowaliśmy.

 • Jaguar XF

  Śmiała linia nowego modelu XF zdecydowanie wyróżnia go z tłumu. Oferująca niedoścignione połączenie wyczucia układu kierowniczego, komfortu jazdy, wyrafinowania i osiągów luksusowa limuzyna jest równie ekscytująca, co oszczędna.

 • JAGUAR XJ

  Niezwykły design i najwyższa technologia. XJ jest modelem ustanawiającym nowy standard w swojej klasie.

 • JAGUAR F-PACE

  Nowy elektryzujący SUV o wysokich osiągach Jaguara łączy sportowe prowadzenie i spektakularny wygląd z praktycznością.

 • JAGUAR F-TYPE

  F-Type to prawdziwy sportowy samochód. Kolejna wersja zachowuje niepowtarzalny wygląd, niezapomniane uczucia z jazdy i niepowtarzalne osiągi czyli wszystkie cechy Jaguara.

 • JAGUAR I‑PACE CONCEPT

  Pierwszy w pełni elektryczny samochód w gamie modelowej.

F-TYPE R

Więcej mocy. Więcej dynamiki. Więcej emocji. Model F-Type R jest bardziej zaawansowany, sporotwy i ekscytujący.
MOC MAKSYMALNA

550 KM

PRZYSPIESZENIE

4.2 sekundy 0-100km/h

PRĘDKOŚĆ MAKSYMALNA

300 km/h

Model F-Type R jest jednym z najbardziej imponujących i zaawansowanych technicznie samochodów sportowych. Napędzany potężnym, doładowanym silnikiem V8 o pojemności 5.0 litrów, legitymujący się mocą 550KM i momentem obrotowym rzędu 680Nm. Niedoścignione osiągi i wydajność - rozpędzenie się od 0-100 km/h zajmuje mu jedynie 4,2 sekundy.

Zobacz model Convertible Stwórz swojego Jaguara F-TYPE R

WNĘTRZE

Wnętrze modelu F-Type R podkreśla rasową styliskę nadwozia. Emblematy "R" nadają mu unikalnej osobowości. Doświadcz idealnie wyprofilowanych sportowych siedzeń obitych skórą premium z podwójnym przeszyciem lub foteli wyczynowych z wytłoczonym logiem "R" na zagłówku i perfekcyjnym trzymaniem bocznym.

WŁAŚCIWOŚCI JEZDNE

WŁAŚCIWOŚCI JEZDNE

W modelu F-Type R, system Torque Vectoring współpracuje z aktywnym mechanizmem różnicowym uzupełniając się, optymalizując prowadzenie samochodu oraz maksymalizując wyczucie pojazdu i zwrotność.

Odkryj radość z jazdy
EFEKTOWNY WYGLĄD

EFEKTOWNY WYGLĄD

Efektowne 20" felgi aluminiowe Gyrodyne nadają modelowi
F-Type R muskularną sylwetkę, która uzupełnia imponujące osiągi. Cztery końcówki układu wydechowego wskazują na sportowy charakter samochodu.

NADWOZIE
OSIĄGI ZAPIERAJĄCE DECH

OSIĄGI ZAPIERAJĄCE DECH

Model F-Type R posiada wyjątkowo sztywne nadwozie. Jego właściwości zapewniają idealną platformę dla układu zawieszenia, które jest w stanie przenieść dostępną trakcję oraz w pełni wykorzystać ogromną moc dostępną dzięki doładowanej jednostce napędowej V8 o pojemności 5.0 litrów i mocy 550KM.

TECHNOLOGIA SILNIKA
SPERSONALIZUJ SWOJEGO JAGUARA F-TYPE R

SPERSONALIZUJ SWOJEGO JAGUARA F-TYPE R

Stwórz swojego idealnego Jaguara F-Type. Wybierz kolor nadwozia, dach oraz wzór felg, który idealnie skomponuje się z resztą pojazdu. Dobierz elementy wnętrza według własnych potrzeb, wybieraj spośród dostępnych rodzajów siedzeń, materiałów i ich kolorów. Dzięki opcjonalnemu wyposażeniu, pakietom stylistycznym oraz oryginalnym akcesoriom firmy Jaguar, stworzysz auto jedyne w swoim rodzaju.

Stwórz swojego Jaguara F-Type R