Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE

  Najbardziej zaawansowana efektywna i dynamiczna sportowa limuzyna jaką kiedykolwiek wyprodukowaliśmy.

 • Jaguar XF

  Śmiała linia nowego modelu XF zdecydowanie wyróżnia go z tłumu. Oferująca niedoścignione połączenie wyczucia układu kierowniczego, komfortu jazdy, wyrafinowania i osiągów luksusowa limuzyna jest równie ekscytująca, co oszczędna.

 • JAGUAR XJ

  Niezwykły design i najwyższa technologia. XJ jest modelem ustanawiającym nowy standard w swojej klasie.

 • Jaguar E-PACE

  Pierwszy kompaktowy SUV marki Jaguar.

 • JAGUAR F-PACE

  Nowy elektryzujący SUV o wysokich osiągach Jaguara łączy sportowe prowadzenie i spektakularny wygląd z praktycznością.

 • JAGUAR F-TYPE

  F-Type to prawdziwy sportowy samochód. Kolejna wersja zachowuje niepowtarzalny wygląd, niezapomniane uczucia z jazdy i niepowtarzalne osiągi czyli wszystkie cechy Jaguara.

 • JAGUAR I‑PACE CONCEPT

  Pierwszy w pełni elektryczny samochód w gamie modelowej.

F-TYPE S AWD

Wyjątkowe prowadzenie i wydajność. F- TYPE S AWD wyróżnia się z tłumu.
MOC MAKSYMALNA

380 KM

PRZYSPIESZENIE

5.1 sekundy 0-100km/h

PRĘDKOŚĆ MAKSYMALNA

275 km/h

F-Type S AWD oferuje fenomenalne osiągi przy doskonałej równowadze. Zapewnia wyjątkowe prowadzenie w każdych warunkach. Dzięki automatycznej, 8-stopniowej przekładni Quickshift gwarantuje szybką i płynną zmianę biegów, zawiera także mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu oraz sportowy układ zawieszenia Adaptive Dynamics.

Zobacz model Convertible Stwórz swojego Jaguara F-TYPE S AWD

STYLISTYKA WNĘTRZA

Możesz stworzyć swoje idealne wnętrze mając szeroki wybór najlepiej wykonanych luksusowych materiałów dostępnych w różnych kombinacjach. Możesz wybrać nawet kolor podświetlenia w zależności od swojego nastroju dzięki systemowi konfigurowalnego oświetlenia wnętrza.

WŁAŚCIWOŚCI JEZDNE

Napęd na obie osie AWD sprawia, że F-Type jest jeszcze bardziej sportowy. Napęd współpracuje z systemem Intelligent Driveline Dynamics (IDD) zapewniającym niezwykle szybki czas reakcji. Unikalne oprogramowanie IDD, opracowane przez firmę Jaguar, posiada szereg algorytmów pozwalających w inteligentny sposób reagować na warunki panujące na drodze. System ten nie tylko reaguje na to, co się dzieje – on przewiduje możliwe zagrożenia, dzięki czemu nie tylko umożliwia odzyskanie przyczepności w razie jej utraty, ale także pozwala na zapobiegnięcie tego typu sytuacji zanim w ogóle do niej dojdzie.

Odkryj radość jazdy

EFEKTOWNY WYGLĄD

Zaprojektowany by zwracać uwagę, F-Type S AWD posiada jednocześnie muskularną jak i zmysłową sylwetkę. Długa, lekko podniesiona maska posiadająca wloty powietrza w kolorze nadwozia oraz 19" felgi Volution nadają mu agresywnego wyglądu.

Odkryj wnętrze

OSIĄGI ZAPIERAJĄCE DECH

F-Type rozpędzi się od 0-100 km/h w jedyne 5,1 sekundy oraz osiągnie prędkość maksymalną 275 km/h. Wyposażony w 3.0 litrowy doładowany silnik V6 o mocy 380KM dostarcza wyrafinowane i płynne osiągi. Standardowym wyposażeniem w wersji F-Type S AWD jest aktywny układ wydechowy sterowany manualnie aby jeszcze bardziej zwiększyć zaangażowanie i wrażenia kierowcy.

Dowiedz się o rozwiązaniach technologicznych

SPERSONALIZUJ SWOJEGO JAGUARA F-TYPE S AWD

Spersonalizuj model F-Type według swoich upodobań. Wybierz kolory nadwozia, dach oraz koła by wszystko uzupełnić. Stwórz osobistą koncepcję wnętrza, określając swoje idealne miejsce, tekstury i kombinacje kolorów. Dzięki wyjątkowej kolekcji opcji i akcesoriów marki Jaguar, Twój F-Type stanie się naprawdę jedyny w swoim rodzaju.

Stwórz swojego Jaguara F-Type S AWD