Logo jaguar mobile

FLEET & BUSINESS

FLEET & BUSINESS

Dojrzały, charakterystyczny i innowacyjny – Jaguar uosabia to, co najlepsze w biznesie. Nowy Jaguar XE ze swoim wynikiem 3,8l/100 km względnie 99 g CO2/km osiąga najniższe wartości zużycia i emisji spalin w swojej klasie.
W połączeniu z długimi okresami pomiędzy kolejnymi przeglądami i ponadprzeciętnymi usługami w ramach gwarancji daje to znakomity stosunek emocji do maksymalnie niskich kosztów. Jeśli szukają Państwo firmowego samochodu, który Państwa uskrzydli, zmotywuje i pozwoli przy tym utrzymać budżet w ryzach, Jaguar jest świetnym wyborem. 

Samochody Jaguar oferują różnorodne indywidualne wyposażenie opcjonalne, które spełni Państwa potrzeby, sprosta wymaganiom, a także usatysfakcjonuje kierowcę podczas codziennej eksploatacji.

PRZEKONAJ SIĘ, DLACZEGO JAGUAR DO CIEBIE PASUJE:

Wysokie osiągi. Niskie bieżące koszty eksploatacji.

Począwszy od niskiego zużycia paliwa i małej emisji CO2 do niskich bieżących kosztów eksploatacji i serwisu, Jaguar będzie stanowić istotną wartość dla Państwa Firmy.

Wartości, które odzwierciedlają Państwa wartości

Dowiedz się więcej o zaangażowaniu Jaguara w zakresie zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej i sprawdź, dlaczego BITC (Business in the Community) wybrał nas „Najbardziej Odpowiedzialnym Przedsiębiorstwem”) 2013 roku.

Nasza Obsługa Klienta

Podejmując decyzję o wyborze samochodów Jaguar do swojej firmowej floty, decydują się Państwo jednocześnie na spokój, komfort i wzorowy serwis. 

Sprzedaż dyplomatyczna i specjalna

Jako ambasadorzy, dyplomaci lub przedstawiciele swojego kraju w międzynarodowej organizacji mogą skorzystać Państwo z ekskluzywnych pojazdów oraz uszytych na miarę usług i warunków.