Logo jaguar mobile

INFOTAINMENT

System rozrywki

Dostępny w samochodach firmy Jaguar pakiet zaawansowanych technologii InControl pozwala Ci cieszyć się najnowszymi rozwiązaniami w zakresie rozrywki i informacji oraz utrzymywać ciągłą łączność z Twoim Jaguarem oraz z resztą świata, dzięki czemu eksploatacja pojazdu staje się jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza.

INCONTROL TOUCH PRO

INCONTROL TOUCH PRO

System InControl Touch Pro to najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązanie dostępne we wnętrzu Twojego Jaguara. Jego ekran dotykowy o przekątnej 10,2" charakteryzuje się błyskawicznym czasem reakcji. Funkcje systemu InControl Touch Pro to między innymi system sterowania głosem pozwalający na porozumiewanie się z autem za pomocą naturalnego języka, 10GB wolnej przestrzeni do zapisu danych a także zupełnie nowy system nawigacji z mapami wyświetlanymi w dwóch bądź trzech wymiarach, opcją widoku satelitarnego oraz funkcją przewidywania trasy.

Dowiedz się więcej o systemie
INCONTROL TOUCH

INCONTROL TOUCH

System InControl Touch stanowi centrum łączności, sterowania i rozrywki w modelach XE, XF oraz F-Type. Dotykowy ekran o przekątnej 8" z intuicyjnym interfejsem daje Ci poczucie pełnej kontroli nad szeroką gamą funkcji zestawu audio, układu klimatyzacji oraz zupełnie nowy system nawigacji z mapami wyświetlanymi w dwóch bądź trzech wymiarach, opcją widoku satelitarnego oraz funkcją przewidywania trasy.

Dowiedz się więcej o systemie