Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE

  Najbardziej zaawansowana efektywna i dynamiczna sportowa limuzyna jaką kiedykolwiek wyprodukowaliśmy.

 • Jaguar XF

  Śmiała linia nowego modelu XF zdecydowanie wyróżnia go z tłumu. Oferująca niedoścignione połączenie wyczucia układu kierowniczego, komfortu jazdy, wyrafinowania i osiągów luksusowa limuzyna jest równie ekscytująca, co oszczędna.

 • JAGUAR XJ

  Niezwykły design i najwyższa technologia. XJ jest modelem ustanawiającym nowy standard w swojej klasie.

 • Jaguar E-PACE

  Pierwszy kompaktowy SUV marki Jaguar.

 • JAGUAR F-PACE

  Nowy elektryzujący SUV o wysokich osiągach Jaguara łączy sportowe prowadzenie i spektakularny wygląd z praktycznością.

 • JAGUAR F-TYPE

  F-Type to prawdziwy sportowy samochód. Kolejna wersja zachowuje niepowtarzalny wygląd, niezapomniane uczucia z jazdy i niepowtarzalne osiągi czyli wszystkie cechy Jaguara.

 • JAGUAR I‑PACE CONCEPT

  Pierwszy w pełni elektryczny samochód w gamie modelowej.

INFOTAINMENT

System rozrywki

Dostępny w samochodach firmy Jaguar pakiet zaawansowanych technologii InControl pozwala Ci cieszyć się najnowszymi rozwiązaniami w zakresie rozrywki i informacji oraz utrzymywać ciągłą łączność z Twoim Jaguarem oraz z resztą świata, dzięki czemu eksploatacja pojazdu staje się jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza.

INCONTROL TOUCH PRO

INCONTROL TOUCH PRO

System InControl Touch Pro to najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązanie dostępne we wnętrzu Twojego Jaguara. Jego ekran dotykowy o przekątnej 10,2" charakteryzuje się błyskawicznym czasem reakcji. Funkcje systemu InControl Touch Pro to między innymi system sterowania głosem pozwalający na porozumiewanie się z autem za pomocą naturalnego języka, 10GB wolnej przestrzeni do zapisu danych a także zupełnie nowy system nawigacji z mapami wyświetlanymi w dwóch bądź trzech wymiarach, opcją widoku satelitarnego oraz funkcją przewidywania trasy.

Dowiedz się więcej o systemie
INCONTROL TOUCH

INCONTROL TOUCH

System InControl Touch stanowi centrum łączności, sterowania i rozrywki w modelach XE, XF oraz F-Type. Dotykowy ekran o przekątnej 8" z intuicyjnym interfejsem daje Ci poczucie pełnej kontroli nad szeroką gamą funkcji zestawu audio, układu klimatyzacji oraz zupełnie nowy system nawigacji z mapami wyświetlanymi w dwóch bądź trzech wymiarach, opcją widoku satelitarnego oraz funkcją przewidywania trasy.

Dowiedz się więcej o systemie