Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE

  Najbardziej zaawansowana efektywna i dynamiczna sportowa limuzyna jaką kiedykolwiek wyprodukowaliśmy.

 • Jaguar XF

  Śmiała linia nowego modelu XF zdecydowanie wyróżnia go z tłumu. Oferująca niedoścignione połączenie wyczucia układu kierowniczego, komfortu jazdy, wyrafinowania i osiągów luksusowa limuzyna jest równie ekscytująca, co oszczędna.

 • JAGUAR XJ

  Niezwykły design i najwyższa technologia. XJ jest modelem ustanawiającym nowy standard w swojej klasie.

 • Jaguar E-PACE

  Pierwszy kompaktowy SUV marki Jaguar.

 • JAGUAR F-PACE

  Nowy elektryzujący SUV o wysokich osiągach Jaguara łączy sportowe prowadzenie i spektakularny wygląd z praktycznością.

 • JAGUAR F-TYPE

  F-Type to prawdziwy sportowy samochód. Kolejna wersja zachowuje niepowtarzalny wygląd, niezapomniane uczucia z jazdy i niepowtarzalne osiągi czyli wszystkie cechy Jaguara.

 • JAGUAR I‑PACE CONCEPT

  Pierwszy w pełni elektryczny samochód w gamie modelowej.

Incontrol secure

INCONTROL SECURE*

System InControl Secure ostrzega Cię w przypadku kradzieży samochodu bądź przemieszczenia go bez Twojej wiedzy.

Rozwiązania opisane powyżej mogą być niedostępne na niektórych rynkach. W celu uzyskania dodatkowych informacji o poszczególnych rozwiązaniach oraz ich dostępności na danym rynku prosimy o skontaktowanie się z lokalnym Dealerem marki Jaguar.

*InControl Secure jest opcjonalnym wyposażeniem mającym na celu wykrycie położenia Twojego Jaguara oraz na przesyłanie powiadomień na Twój telefon oraz do specjalnego telefonicznego centrum obsługi klienta. Opcja Dostępna za dodatkową opłatą abonamentową dostosowaną do długości okresu gwarancji. Po wygaśnięciu gwarancji konieczne może być uiszczenie dodatkowych opłat abonamentowych. Informacje na temat dostępności oraz wariantów oferowanych na danym rynku można uzyskać, kontaktując się z najbliższym Dealerem marki Jaguar.

HOW INCONTROL SECURE WORKS

Jak działa InControl Secure

Jeśli ktoś włamie się do Twojego pojazdu lub przemieści go w sposób nielegalny, system InControl Secure automatycznie namierzy pojazd i przekaże powiadomienie Tobie, oraz specjalnemu centrum obsługi, pomagając namierzyć i odzyskać skradzione auto, tak szybko, jak to tylko możliwe.
Nawet jeśli samochód zostanie skradziony razem z kluczykami możesz uruchomić alarm dzwoniąc do telefonicznego centrum obsługi klienta za pomocą aplikacji InControl Remote.
Jeśli auto zostało wyposażone w system InControl Secure usługa zostanie automatycznie aktywowana w momencie aktywacji funkcji InControl Protect.