Logo jaguar mobile

Incontrol secure

INCONTROL SECURE*

System InControl Secure ostrzega Cię w przypadku kradzieży samochodu bądź przemieszczenia go bez Twojej wiedzy.

Rozwiązania opisane powyżej mogą być niedostępne na niektórych rynkach. W celu uzyskania dodatkowych informacji o poszczególnych rozwiązaniach oraz ich dostępności na danym rynku prosimy o skontaktowanie się z lokalnym Dealerem marki Jaguar.

*InControl Secure jest opcjonalnym wyposażeniem mającym na celu wykrycie położenia Twojego Jaguara oraz na przesyłanie powiadomień na Twój telefon oraz do specjalnego telefonicznego centrum obsługi klienta. Opcja Dostępna za dodatkową opłatą abonamentową dostosowaną do długości okresu gwarancji. Po wygaśnięciu gwarancji konieczne może być uiszczenie dodatkowych opłat abonamentowych. Informacje na temat dostępności oraz wariantów oferowanych na danym rynku można uzyskać, kontaktując się z najbliższym Dealerem marki Jaguar.

HOW INCONTROL SECURE WORKS

Jak działa InControl Secure

Jeśli ktoś włamie się do Twojego pojazdu lub przemieści go w sposób nielegalny, system InControl Secure automatycznie namierzy pojazd i przekaże powiadomienie Tobie, oraz specjalnemu centrum obsługi, pomagając namierzyć i odzyskać skradzione auto, tak szybko, jak to tylko możliwe.
Nawet jeśli samochód zostanie skradziony razem z kluczykami możesz uruchomić alarm dzwoniąc do telefonicznego centrum obsługi klienta za pomocą aplikacji InControl Remote.
Jeśli auto zostało wyposażone w system InControl Secure usługa zostanie automatycznie aktywowana w momencie aktywacji funkcji InControl Protect.