Logo jaguar mobile

Incontrol touch

INCONTROL TOUCH

System InControl Touch stanowi centrum łączności, sterowania i rozrywki Twojego Jaguara. 8-calowy ekran dotykowy z intuicyjnym interfejsem daje Ci poczucie pełnej kontroli nad szeroką gamą funkcji zestawu audio, układu klimatyzacji oraz nawigacji.

FUNCTIONALITY

FUNKCJONALNOŚĆ

Dotykowy ekran systemu InControl zapewnia czysty i responsywny interfejs, który może być obsługiwany gestami znanymi z obsługi urządzeń mobilnych zapewniającymi jeszcze lepszy dostęp do podstawowych funkcji systemu. Jest to Twoje centrum dowodzenia nawigacją, muzyką, telefonem, klimatyzacją oraz systemami bezpieczeństwa.

NAVIGATION

NAWIGACJA

Nawigacja systemu InControl Touch sprawa, że planowanie i podążanie po trasie staje się bardzo proste dzięki nawigacji głosowej, widokowi skrzyżowań oraz mapom 3D. Ustaw miejsce docelowe za pomocą kilku dotknięć ekranu lub po prostu wypowiedz polecenie. System pozwoli Ci na wybór najszybszej lub najekonomiczniejszej trasy. Kiedy już wyruszysz w drogę, masz ciągły dostęp do aktualnej sytuacji drogowej.

PHONE AND CONNECTIVITY

TELEFON I ŁĄCZNOŚĆ

Za pomocą Bluetooth® możesz bez najmniejszych problemów podłączyć swój telefon do systemu InControl i obsługiwać za pomocą ekranu dotykowego połączenia, wiadomości oraz multimedia. Połączenia możesz zatrzymywać, wyciszać i łączyć w telekonferencje. Zestaw głośnomówiący pozwoli Ci na prowadzenie rozmów trzymając ręce na kierownicy i nie odwracając wzroku od drogi.

ENTERTAINMENT

MUZYKA

Dzięki systemowi InControl Touch możesz zarządzać multimediami w swoim samochodzie. Oprócz radia analogowego lub czystego dźwięku radia cyfrowego* możesz także podłączyć wszelkiego rodzaju urządzenia osobiste przy pomocy Bluetooth lub USB, aby obsługiwać multimedia za pomocą ekranu dotykowego. Idealne brzmienie Twoich ulubionych piosenek zapewnią zestawy głośników wykonane z niezwykłą precyzją.

*Wyposażenie opcjonalne

SAFETY

BEZPIECZEŃSTWO

Ekran dotykowy zapewnia kontrolę na zaawansowanymi układami bezpieczeństwa Twojego Jaguara. Może wyświetlać się na nim obraz z kamery cofania oraz wskaźniki odległości od przeszkód. Jest także elementem systemu ostrzegania o ruchu poprzecznym podczas cofania który jest nieoceniony przy wyjeżdżaniu z ciasnych parkingów z ograniczoną widocznością do tyłu.