Logo jaguar mobile
 • Jaguar XE

  Najbardziej zaawansowana efektywna i dynamiczna sportowa limuzyna jaką kiedykolwiek wyprodukowaliśmy.

 • Jaguar XF

  Śmiała linia nowego modelu XF zdecydowanie wyróżnia go z tłumu. Oferująca niedoścignione połączenie wyczucia układu kierowniczego, komfortu jazdy, wyrafinowania i osiągów luksusowa limuzyna jest równie ekscytująca, co oszczędna.

 • JAGUAR XJ

  Niezwykły design i najwyższa technologia. XJ jest modelem ustanawiającym nowy standard w swojej klasie.

 • JAGUAR F-PACE

  Nowy elektryzujący SUV o wysokich osiągach Jaguara łączy sportowe prowadzenie i spektakularny wygląd z praktycznością.

 • JAGUAR F-TYPE

  F-Type to prawdziwy sportowy samochód. Kolejna wersja zachowuje niepowtarzalny wygląd, niezapomniane uczucia z jazdy i niepowtarzalne osiągi czyli wszystkie cechy Jaguara.

 • JAGUAR I‑PACE CONCEPT

  Pierwszy w pełni elektryczny samochód w gamie modelowej.

Incontrol Touch Pro

INCONTROL TOUCH PRO

System InControl Touch Pro to najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązanie dostępne we wnętrzu Twojego Jaguara, zaprojektowany aby podróż była bezpieczniejsza i przyjemniejsza.

INCONTROL TOUCH PRO

Planowanie trasy

Planowanie trasy

Zanim wyruszysz w drogę, skorzystaj z aplikacji Route Planner lub portalu online, aby wyszukać lokalizację, zachować ją lub określić cel wakacyjnej lub służbowej podróży. Aplikacja prześle miejsce docelowe na ekran nawigacji Twojego pojazdu.

Od drzwi do drzwi

Od drzwi do drzwi

Po zaparkowaniu aplikacja Route Planner zaprowadzi Cię do miejsca docelowego. To doskonałe udogodnienie pozwalające dotrzeć "do samych drzwi", uwzględniające także opcje transportu publicznego.

Intuicyjna interakcja i sterowanie głosem

Intuicyjna interakcja i sterowanie głosem

Zaawansowany system informacji i rozrywki InControl Touch Pro z funkcją oddalania i przybliżania obrazu poprzez przysunięcie bądź odsunięcie dotykających ekranu palców do lub od siebie pozwala na intuicyjne kontrolowanie map, multimediów oraz ustawień. Oferuje także inteligentne sterowanie głosem, aby wykonać proste czynności nie odrywając wzroku od drogi.

Personalizacja

Personalizacja

Możesz spersonalizować wyświetlacz swojego systemu InControl. Do wyboru jest paleta 60 skrótów oraz widgetów, dzięki którym podróż stanie się przyjemniejsza.

System audio Meridian

System audio Meridian

Doświadcz krystalicznie czystego dźwięku twoich ulubionych multimediów dzięki systemom audio marki Meridian, takich jak cyfrowy system o mocy 380 W czy też nowy, w pełni cyfrowy system Surround o mocy 825 W i wyposażony w aż 17 głośników. Każdy z nich sprawia, że zarówno sam kierowca jak i wszyscy pasażerowie mogą rozkoszować się bogatym, pełnym i wszechogarniającym brzmieniem.

System multimedialny dla pasażerów

System multimedialny dla pasażerów

System rozrywkowy dla pasażerów tylnych siedzeń*, razem z InControl Touch Pro, dodawane są także dwa ekrany LCD, bezprzewodowy pilot oraz bezprzewodowe słuchawki Whitefire. Pasażerowie mogą oglądać filmy i słuchać muzyki, sprawdzać aktualną lokalizację pojazdu oraz przewidywany czas dotarcia do celu i szukać ciekawych miejsc do odwiedzenia, które potem mogą zostać przesłane na ekran kierowcy.

*Rozwiązania opisane powyżej mogą być dostępne na niektórych rynkach jako wyposażenie dodatkowe. W celu uzyskania dodatkowych informacji o poszczególnych rozwiązaniach oraz ich dostępności na danym rynku prosimy o skontaktowanie się z lokalnym Dealerem marki Jaguar.