Logo jaguar mobile

Jaguar Racing

JAGUAR ELEKTRYZUJE

Witamy w Panasonic Jaguar Racing. Powróciliśmy by elektryzować i wzbudzać emocje na torach. Wyścigi są zapisane w naszym DNA i podczas naszej podróży po świecie z Formułą E będziemy rozwijali nasz zespół, technologie oraz ambicje do absolutnego maksimum.

POZNAJ ZESPÓŁ

Naszych, światowej klasy kierowców, inżynierów i projektantów łączy olbrzymi głód sukcesu oraz talent, wytrwałość oraz styl.

I-TYPE

Wyciskający do 200 kW (270 KM), poprzez specjalnie zaprojektowany elektryczny układ napędowy, połączony z super-lekkim nadwoziem z włókna węglowego w kształcie plastra miodu, I-Type dostarcza niezrównaną precyzję prowadzenia oraz przyspieszenie aby stawić czoła miejskim torom zapisanym w kalendarzu Formuły E.

Dowiedz się więcej

JESTEŚMY GOTOWI DO WYŚCIGU, A TY?

Dreszcze emocji związany z wyścigiem jest niczym bez okrzyków tłumów. Po raz pierwszy w historii, możesz być kimś więcej niż tylko widzem. Z FanBoost możesz odegrać rolę w napedzaniu Twojego ulubionego kierowcy marki Jaguar bezpośrednio ze swojego smartfona.

Czym jest FanBoost?

Czym jest Formuła E?

Formuła E to pierwsze w historii, jednoosobwe, w pełni elektryczne Światowe Mistrzostwa Motoryzacyjne, rozgrywane podczas 14 wyścigów, w tym 12 torów ulicznych, na 5 kontynentach. Zespół Panasonic Jaguar Racing zamelduje się na starcie 3 sezonu Formuły E (Październik 2016)

Dowiedz się więcej o Formule E

Zespół Panasonic Jaguar Racing oraz nasi partnerów łączy wizja: współpracy, nauki, zwycięstwa. Pracując razem nad pionierskimi technologiami, wszyscy widzimy elektryczną przyszłość.

Nasi partnerzy