Logo jaguar mobile

POZNAJ ZESPÓŁ

Nasz zespół łączy jedna wizja - i znajduje się ona na centralnym stopniu podium wyścigów Formuły E.

Zespół wspierający kierowców

Tylko dwie osoby mogą kierować auto podczas wyścigu, lecz za ich plecami stoi armia inżynierów, mechaników i analityków pracujących bez wytchnienia dla zapewnienia najlepszych możliwych osiągów.

Adam Carroll

Brytyjski kierowca Adam Carroll poraz pierwszy został zauważony jako kierowca testowy zespołu BAR-Honda F1. Aktualnie, posiadając tytuł Mistrza Świata w kategorii A1GP, 5 zwycięstw w GP2 oraz sukcesy w zmaganiach podczas długodystansowych wyścigów serii Le Mans, ma teraz jeden cel - podium w wyścigach Formuły E.

Adam Carroll na portalu Twitter

MITCH EVANS

MITCH EVANS

Pochodzący z Nowej Zelandii Mitch Evans rozpoczął swoją wyścigową przygodę w wieku 6 lat. Mając lat 16 wygrał NZ Grand Prix. Podąrzając śladami swojego mentora, kierowcy F1 - Marka Webbera, w wieku 21 lat zdobył mistrzostwo serii GP3 w 2012 roku, zajął 2 miejsce w swojej klasie podczas zmagań w Le Mans 2015 i jest aktualnym kierowcą serii GP2.
Mitch Evans na portalu Twitter

JAMES BARCLAY - Dyrektor zespołu

"Dorastałem oglądając i rywalizując w motorsporcie. Jest dla mnie ogromnym zaszczytem móc reprezentować taką markę jak Jaguar, z jej sukcesami oraz historią, podczas kolejnego wyścigowego rozdziału"