Logo jaguar mobile

JAGUAR PREMIUM LEASE

JAGUAR PREMIUM LEASE

JAGUAR JUŻ ZA 1% MIESIĘCZNIE!

Program Jaguar Premium Lease to nowoczesna forma finansowania samochodu. Płacąc jedynie 1% wartości samochodu netto miesięcznie, możesz się cieszyć z jazdy wymarzonym Jaguarem. Najważniejsze zalety programu to stałe, niskie miesięczne raty i możliwość wymiany samochodu na najnowszy model po 3 latach. Bez wysokich opłat wstępnych i dodatkowo wysokich kosztów utrzymania samochodu - 3-letni pakiet serwisowy jest w cenie!
Jaguar jest teraz dostępny, jak nigdy dotąd.

Stawka miesięczna uzależniona jest od wariantu wyposażenia i wynosi 1,0 - 1,2 procent miesięcznie netto. Poniższy kalkulator uwzględnia wyliczenia ze stawką 1,0%, na przykład dla modelu Jaguar XE 2.0D RWD Pure w cenie 159.900 zł czy Jaguar XF 2.0D RWD Pure w cenie 199.900 zł. Szczegółowych informacji udzielą autoryzowani Dilerzy Jaguar na terenie całego kraju.

zł netto
zł netto
miesięcy

nowy samochód
Jaguar lub Land Rover

OBLICZ

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ

Powyższe ma charakter informacyjny i nie stanowi oświadczenia gwarancyjnego ani oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Szczegóły dotyczące warunków udzielenia gwarancji dostępne są u autoryzowanych dilerów.