Logo jaguar mobile

XE PRESTIGE

Nowoczesne wnętrze modelu XE Prestige, wykonane z niezwykłą precyzją przy użyciu najwyższej klasy materiałów, sprawia, że samochód ten pozwala wznieść się na wyżyny luksusu.
EMISJA CO 2 g/km

Ręczna skrzynia biegów – od zaledwie 99 g/km
Automatyczna skrzynia biegów – od zaledwie 106 g/km

SPALANIE Łączne zużycie paliwa – l/100km

Od 3,8 dla ręcznej skrzyni biegów
Od 4,1 dla automatycznej skrzyni biegów

XE PRESTIGE

Główny nacisk w modelu XE Prestige położony został na nowoczesny luksus. Siedzenia ze skórzaną tapicerką Taurus i wstawki ze szczotkowanego aluminium podkreślają nowoczesny charakter auta i niezwykłą dbałość o szczegóły. Dzięki szerokiej gamie dostępnych silników i skrzyń biegów, możliwości wyboru między napędem na tylną oś i na obie osie oraz ofercie opcji dodatkowych będziesz w stanie idealnie dopasować model XE Prestige do swoich potrzeb.

Konfigurator modelu XE Umów się na jazdę próbną

STYLISTYKA WNĘTRZA

Możliwość wyboru spośród trzech wariantów kolorystycznych kabiny modelu XE oraz spośród ośmiu rodzajów fornirowanych wstawek i standardów wykończenia sprawi, że bez problemu stworzysz idealne dla siebie wnętrze.

SIEDZENIA ZE SKÓRZANĄ TAPICERKĄ TAURUS

SIEDZENIA ZE SKÓRZANĄ TAPICERKĄ TAURUS

Wykończone skórą Taurus siedzenia w modelu XE Prestige są regulowane manualnie w ośmiu płaszczyznach; elektryczne regulowanie kąta nachylenia oparcia oferowane jest w standardzie.

KONTRASTOWE SZWY

KONTRASTOWE SZWY

Istotę modelu XE Prestige stanowi legendarna jakość marki Jaguar oraz niezrównana precyzja wykonania. Technika szycia podwójną igłą pozwala na zapewnienie wyjątkowej trwałości, a kontrastująca kolorystyka zastosowanych nici może być zastosowana w zestawieniu ze skórzaną tapicerką siedzeń oraz schowków na drzwiach.

METALOWE LISTWY PROGOWE

METALOWE LISTWY PROGOWE

Stylowe, wykonane z metalu listwy progowe chronią progi w Twoim Jaguarze XE Prestige, czyniąc jednocześnie jego wnętrze jeszcze bardziej stylowym.

SPECYFIKACJE MODELU XE PRESTIGE

SPECYFIKACJE MODELU XE PRESTIGE

Zapoznaj się ze specyfikacjami modelu Jaguar XE Prestige.

SPECYFIKACJE MODELU XE PRESTIGE
PERSONALIZUJ MODEL XE PRESTIGE

PERSONALIZUJ MODEL XE PRESTIGE

Dzięki dostępnej ofercie akcesoriów i opcji, model XE Prestige jest w stanie idealnie dostosować się do Twoich oczekiwań.

Dowiedz się więcej