Logo jaguar mobile

XE PURE

Esencja modelu XE. Supernowoczesna technika, moc i osiągi w służbie kierowcy i czyste wyrafinowanie – znak rozpoznawczy marki Jaguar.
EMISJA CO 2 g/km

Ręczna skrzynia biegów – od zaledwie 99 g/km
Automatyczna skrzynia biegów – od zaledwie 106 g/km

SPALANIE Łączne zużycie paliwa – l/100km

Od 3,8 dla ręcznej skrzyni biegów
Od 4,1 dla automatycznej skrzyni biegów

XE PURE

Model XE Pure to połączenie idealnych proporcji nadwozia w wersji sedan, nieprzeciętnej dynamiki jazdy, wydajności i mocy. Dostępna paleta silników, możliwość wyboru przekładni manualnej bądź automatycznej oraz napędu tylko na tylne koła bądź na obie osie sprawia, że Jaguar XE Pure jest w stanie spełnić Twoje wymagania niezależnie od tego, jaki styl życia prowadzisz.

Konfigurator modelu XE Umów się na jazdę próbną

STYLISTYKA WNĘTRZA

Możliwość wyboru spośród trzech wariantów kolorystycznych kabiny modelu XE sprawi, że bez problemu stworzysz idealne dla siebie wnętrze.

WYJĄTKOWA STYLISTYKA

WYJĄTKOWA STYLISTYKA

Począwszy na charakterystycznym kształcie maski a skończywszy na wyrazistej, wyoblonej formie tylnej części nadwozia – model XE Pure to Jaguar w każdym calu.

DYNAMICZNE PODWOZIE

DYNAMICZNE PODWOZIE

Jaguar XE żywo reaguje na polecenia kierowcy i oferuje niesłychanie wprost dynamiczne osiągi, zapewniając jednocześnie wysoki komfort jazdy. Wyrafinowane przednie i tylne systemy zawieszenia idealnie uzupełniają konstrukcję podwozia, pozwalając kierowcy cieszyć się wspaniałym połączeniem sportowych osiągów i wykwintnego luksusu.

LEKKA KONSTRUKCJA ALUMINIOWA

LEKKA KONSTRUKCJA ALUMINIOWA

Niezwykle solidna konstrukcja nadwozia modelu XE Pure pozwala zmniejszyć wagę pojazdu bez uszczerbku dla jego wytrzymałości, zapewniając wysoki poziom odporności na skręcanie i sprawiając, że auto odznacza się niebywałą wprost precyzją w prowadzeniu. Pomaga ona też w osiągnięciu perfekcyjnej dystrybucji mas pomiędzy osiami na poziomie bliskim 50:50. Lekka konstrukcja pojazdu nie tylko pozwala na obniżyć poziom zużycia paliwa i emisji CO2, ale sprawia także, że poszczególne wersje modelu XE oferują szeroką gamę osiągów – od emisji zanieczyszczeń na poziomie zaledwie 99g/km po prędkość maksymalną sięgającą 250 km/h.

SPECYFIKACJE MODELU XE PURE

SPECYFIKACJE MODELU XE PURE

Zapoznaj się ze specyfikacjami modelu Jaguar XE Pure.

SPRAWDŹ SPECYFIKACJE MODELU XE PURE
PERSONALIZUJ MODEL XE PURE

PERSONALIZUJ MODEL XE PURE

Dzięki dostępnej ofercie akcesoriów i opcji, model XE Pure jest w stanie idealnie dostosować się do Twoich oczekiwań.

Dowiedz się więcej