Logo jaguar mobile

XF PORTFOLIO

Jaguar XF – apogeum luksusu i najwyższa jakość wykonania.
EMISJA CO 2 g/km

Ręczna skrzynia biegów – od zaledwie 104 g/km
Automatyczna skrzynia biegów – od zaledwie 109 g/km

SPALANIE Łączne zużycie paliwa – l/100km

Ręczna skrzynia biegów: do 4,0
Automatyczna skrzynia biegów: do 4,1

XF PORTFOLIO

Model Portfolio to najbardziej luksusowa odmiana Jaguara XF. Oferowane w standardzie* 18-calowe koła z lekkich stopów podkreślają smukłą sylwetkę auta. We wnętrzu znajdziemy wyłącznie materiały najwyższej jakości oraz niezrównaną precyzję wykonania, dzięki którym samochód reprezentuje styl i komfort najwyższej klasy.

Konfigurator modelu XF Umów się na jazdę próbną

WYTWORNE WNĘTRZE

Wyraź swój własny styl dzięki najszerszemu asortymentowi dodatków w całej gamie wersji modelu XF. Siedzenia wykończone wytworną skórą Windsor sprawią, że poczujesz się jak w domu.

WNĘTRZE WYKOŃCZONE SKÓRĄ WINDSOR

WNĘTRZE WYKOŃCZONE SKÓRĄ WINDSOR

Fotele i deska rozdzielcza modelu XF Portfolio obszyte są skórą Windsor. Ta miękka, ekskluzywna skóra to prawdziwa esencja komfortu. Siedzenia dostępne są w pięciu wersjach kolorystycznych.

FOTELE REGULOWANE W 10 PŁASZCZYZNACH

FOTELE REGULOWANE W 10 PŁASZCZYZNACH

Regulowane elektrycznie w 10 płaszczyznach fotele dostępne w modelu XF Portfolio zapewniają dodatkowy luksus i wygodę. Funkcja pamięci* pozwala na przywrócenie ustawień fotela kierowcy, lusterek zewnętrznych oraz kierownicy do wcześniej zapisanego stanu.

LUKSUSOWY WYBÓR

LUKSUSOWY WYBÓR

Oferujemy szeroką gamę elementów wykończenia wykonanych z eleganckiego drewna, nowoczesnego aluminium lub sportowego w charakterze włókna węglowego, a także zamszową podsufitkę i tapicerkę ze skóry Windsor.

Pokazany na ilustracji ekran systemu InControl Touch Pro dostępny jest jako opcja

DOPASUJ MODEL XF DO SWOICH POTRZEB

DOPASUJ MODEL XF DO SWOICH POTRZEB

Szeroki wybór oferowanych akcesoriów pozwalających na personalizację zarówno karoserii, jak i wnętrza auta sprawia, że model XF idealnie wpasuje się w Twój gust i Twój styl życia.

ODKRYJ NASZE AKCESORIA