Logo jaguar mobile

XF PRESTIGE

Nowoczesne materiały i najwyższej klasy wykonanie pozwalają wznieść się na wyżyny luksusu.
EMISJA CO 2 g/km

Ręczna skrzynia biegów – od zaledwie 104 g/km
Automatyczna skrzynia biegów – od zaledwie 109 g/km

SPALANIE Łączne zużycie paliwa – l/100km

Ręczna skrzynia biegów: do 4,0
Automatyczna skrzynia biegów: do 4,1

XF PRESTIGE

Model XF Prestige to luksus w najlepszym stylu. Dostępne są siedzenia obszyte skórą Taurus oraz szereg wyrafinowanych opcji wykończenia wnętrza. Eleganckie wnętrze zyskuje nowy wymiar dzięki nastrojowemu oświetleniu. Dwufunkcyjne, ksenonowe reflektory HID z wbudowanymi światłami dziennymi J-Blade wykonanymi w technologii LED stanowią ukoronowanie dynamicznego wyglądu nadwozia.

Konfigurator modelu XF Umów się na jazdę próbną

WSPÓŁCZESNY LUKSUS

Jaguar XF Prestige – wyższy poziom luksusu. Komfort i wielofunkcyjność wnętrza zapewniają regulowane elektrycznie w 10 płaszczyznach przednie siedzenia oraz dzielona, składana tylna kanapa*, podczas gdy fosforyzująca, błękitna poświata emitowana przez system nastrojowego oświetlenia wnętrza podkreśla jego nowoczesną formę i precyzyjne wykonanie.

WNĘTRZE WYKOŃCZONE SKÓRĄ

WNĘTRZE WYKOŃCZONE SKÓRĄ

Siedzenia w modelu Jaguar XF Prestige obszyte są skórą Taurus w różnych wariantach kolorystycznych; kierownica obszyta miękką skórą zapewnia ekskluzywne, luksusowe doznania.

KSENONOWE REFLEKTORY O WYSOKIEJ INTENSYWNOŚCI

KSENONOWE REFLEKTORY O WYSOKIEJ INTENSYWNOŚCI

Dwufunkcyjne reflektory ksenonowe o wysokiej intensywności (HID) emitują jasne wiązki światła zapewniające doskonałe oświetlenie na drodze zarówno w trybie świateł drogowych, jak i świateł mijania, dzięki czemu jazda w porze nocnej staje się łatwiejsza i bezpieczniejsza. Zintegrowane światła dzienne J-Blade, wykonane w technologii LED, sprawiają ponadto, że model XF Prestige wyróżnia się z tłumu pod względem wizualnym. Wbudowane spryskiwacze reflektorów są wyposażeniem standardowym.

NASTROJOWE OŚWIETLENIE WNĘTRZA

NASTROJOWE OŚWIETLENIE WNĘTRZA

Starannie zaprojektowane, nastrojowe oświetlenie ożywia wnętrze auta, akcentując najważniejsze akcenty ozdobne oraz dostępne funkcje. Efekt końcowy jest olśniewający.

DOPASUJ MODEL XF DO SWOICH POTRZEB

DOPASUJ MODEL XF DO SWOICH POTRZEB

Szeroki wybór oferowanych akcesoriów pozwalających na personalizację zarówno karoserii, jak i wnętrza auta sprawia, że model XF idealnie wpasuje się w Twój gust i Twój styl życia.

ODKRYJ NASZE AKCESORIA