Logo jaguar mobile

Bezpieczeństwo

Zadbaliśmy o to, aby podczas każdej podróży towarzyszyły Ci systemy wspomagające jazdę, abyś czuł się pewnie i bezpiecznie w każdych warunkach.
Emisja CO2

od 106 g/km

Spalanie w cyklu mieszanym

Od 4.1 l/100km

Jaguar XJ oferuje całą gamę innowacyjnych, perfekcyjnie zintegrowanych technologii – od kompleksowych systemów multimedialnych po precyzyjnie zaprojektowany system audio, czy inteligentne funkcje wspomagania kierowcy. Wszystko to zostało stworzone, aby podróż była łatwiejsza i bezpieczniejsza.

Pewność

Niezależnie od zadania, które mu dasz lub panujących warunków na drodze, możesz być pewien, że Jaguar XJ stanie na wysokości zadania, aby ochronić Ciebie i Twoich pasażerów.

Fantastyczne oświetlenie

Fantastyczne oświetlenie

Nowe, bardziej wydajne i efektywne przednie reflektory full LED modelu XJ wytwarzają wyjątkową barwę światła, która jest zdecydowanie bliższa barwie światła dziennego. Dzięki temu będziesz w stanie znacznie wcześniej rozpoznać obiekty na drodze. Dostępne są także przednie reflektory adaptacyjne, które działając w połączeniu z układem kierowniczym doświetlają zakręty.

Foteliki dziecięce

Foteliki dziecięce

Dbając o bezpieczeństwo najmniejszych podróżnych Jaguar zadbał o to, aby model XJ był kompatybilny z szeregiem dostępnych akcesoriów do przewożenia dzieci. Od nosidełek dla noworodków i niemowląt do fotelików dla starszych dzieci - wszystkie akcesoria są łatwe do montażu, demontażu i czyszczenia.

InControl Protect

InControl Protect

System InControl Protect zapewnia spokój ducha dzięki usłudze telefonu alarmowego SOS Emergency Call oraz usłudze pomocy technicznej Optimised Jaguar Assistance. Aplikacja na smartfona o nazwie Remote Essentials pozwala na przekazywanie ważnych informacji na temat Twojego Jaguara XJ, niezależnie od tego, gdzie się w danym momencie znajdujesz. Możesz sprawdzić poziom paliwa, odnaleźć samochód na zatłoczonym parkingu, prowadzić rejestr podróży a nawet sprawdzić, czy nie zostawiłeś otwartego okna - a wszystko to z dowolnego miejsca.