Logo jaguar mobile
 • JAGUAR F-PACE

  Nowy elektryzujący SUV o wysokich osiągach Jaguara łączy sportowe prowadzenie i spektakularny wygląd z praktycznością.

 • Jaguar E-PACE

  Pierwszy kompaktowy SUV marki Jaguar.

 • NOWY JAGUAR I-PACE

  Przedstawiamy pierwszego, całkowicie elektrycznego SUV-a marki Jaguar.

 • JAGUAR F-TYPE

  F-Type to prawdziwy sportowy samochód. Kolejna wersja zachowuje niepowtarzalny wygląd, niezapomniane uczucia z jazdy i niepowtarzalne osiągi czyli wszystkie cechy Jaguara.

 • Jaguar XE

  Najbardziej zaawansowana efektywna i dynamiczna sportowa limuzyna jaką kiedykolwiek wyprodukowaliśmy.

 • Jaguar XF

  Śmiała linia nowego modelu XF zdecydowanie wyróżnia go z tłumu. Oferująca niedoścignione połączenie wyczucia układu kierowniczego, komfortu jazdy, wyrafinowania i osiągów luksusowa limuzyna jest równie ekscytująca, co oszczędna.

 • JAGUAR XJ

  Niezwykły design i najwyższa technologia. XJ jest modelem ustanawiającym nowy standard w swojej klasie.

 • SPECIAL VEHICLE OPERATIONS (SVO)

  Za sprawą zespołu wykwalifikowanych stylistów, inżynierów i techników, oddział SVO oferuje nowe możliwości personalizacji
  wybranego modelu.

F-Pace

Jaguar oferuje Ci możliwość wygrania wyjątkowego, czterodniowego (4-7 maja) pobytu nad pięknym Adriatykiem, wraz z wybraną osobą towarzyszącą, połączonego z możliwością wypróbowania nowego Jaguara F-PACE na jednych z najbardziej malowniczych tras Europy.

WYGRAJ VIPOWSKI POBYT NAD ADRIATYKIEM W TOWARZYSTWIE NOWEGO JAGUARA F-PACE

Jaguar oferuje Ci możliwość wygrania wyjątkowego, czterodniowego (4-7 maja) pobytu nad pięknym Adriatykiem, wraz z wybraną osobą towarzyszącą, połączonego z możliwością wypróbowania nowego Jaguara F-PACE na jednych z najbardziej malowniczych tras Europy.

Ta wspaniała nagroda obejmuje przeloty oraz zakwaterowanie dla dwóch osób w najbardziej prestiżowych, pięciogwiazdkowych hotelach w regionie. Twój pobyt rozpocznie się i zakończy w perle wschodniego wybrzeża Adriatyku: Dubrowniku i obejmuje dwudniowy pobyt w Czarnogórze.

Przyłącz się i zostań zwycięzcą w konkursie!

CAŁKOWICIE NOWY F-PACE PRZEDPREMIEROWO

Ekskluzywny przedpremierowy pokaz na targach Chengdu Motor Show w Chinach. Odliczanie do oficjalnej spektakularnej premiery jest już rozpoczęte. Premiera F-Pace: Frankfurt Motor Show godzina 20:15 CEST 14 Września 2015.

Dowiedz się więcejNOWY JAGUAR F-PACE TESTOWANY W EKSTREMALNYCH WARUNKACH

Nowy Jaguar F-PACE testowany w radykalnie skrajnych temperaturach. Od -40 stopni celcjusza w szwedzkim Arjeplog do +50 w Dubaju.
Zobacz film i przekonaj się, jak rygorystyczne są nasze testy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJNOWY F-PACE W DOBREJ KONDYCJI NA TOUR DE FRANCE

Nasz sportowy, uderzająco nowy crossover F-PACE oferuje połączenie wydajności, szechstronność i praktyczność. To idealny pojazd wsparcia podczas przygotowań Team Sky do Tour de France 2015. Poznaj niektóre z jego wielu cech - m.in. przestrzeń ładunkową - w naszym krótkim filmie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ