Logo jaguar mobile
 • JAGUAR F-PACE

  Nowy elektryzujący SUV o wysokich osiągach Jaguara łączy sportowe prowadzenie i spektakularny wygląd z praktycznością.

 • Jaguar E-PACE

  Pierwszy kompaktowy SUV marki Jaguar.

 • NOWY JAGUAR I-PACE

  Przedstawiamy pierwszego, całkowicie elektrycznego SUV-a marki Jaguar.

 • JAGUAR F-TYPE

  F-Type to prawdziwy sportowy samochód. Kolejna wersja zachowuje niepowtarzalny wygląd, niezapomniane uczucia z jazdy i niepowtarzalne osiągi czyli wszystkie cechy Jaguara.

 • Jaguar XE

  Najbardziej zaawansowana efektywna i dynamiczna sportowa limuzyna jaką kiedykolwiek wyprodukowaliśmy.

 • Jaguar XF

  Śmiała linia nowego modelu XF zdecydowanie wyróżnia go z tłumu. Oferująca niedoścignione połączenie wyczucia układu kierowniczego, komfortu jazdy, wyrafinowania i osiągów luksusowa limuzyna jest równie ekscytująca, co oszczędna.

 • JAGUAR XJ

  Niezwykły design i najwyższa technologia. XJ jest modelem ustanawiającym nowy standard w swojej klasie.

 • SPECIAL VEHICLE OPERATIONS (SVO)

  Za sprawą zespołu wykwalifikowanych stylistów, inżynierów i techników, oddział SVO oferuje nowe możliwości personalizacji
  wybranego modelu.

Technologia

TECHNOLOGIA

Każdy Jaguar powstaje z myślą o czerpaniu z życia jak najwięcej. Projektując nasze samochody dbamy o to, aby każdy zakręt, każda chwila podróży dawała maksymalną radość kierowcy i pasażerom.Niezależnie od pogody


Unikalny system napędu na cztery koła zaprojektowany tak, aby radość z prowadzenia była zbliżona do tej czerpanej w napędzie na oś tylną. System napędu czterech kół monitoruje bezustannie panujące warunki, odpowiednio rozdziela moment obrotowy na każde z kół zapewniając maksymalną przyczepność w każdej sytuacji.


Alive, 500 razy na sekundę

W Jaguarze każdy zakręt wydaje się być prostym i gładkim. System Adaptive Dynamics monitoruje zachowanie samochodu 500 razy na sekundę dopasowując parametry jezdne do panujących warunków. System czyni to 20 razy szybciej niż ludzkie oko.


ALUMINIUM


Aluminium w produkcji samochodów wykorzystaliśmy po raz pierwszy prawie 60 lat temu. Dziś jesteśmy liderem w zakresie jego stosowania. Na potrzeby modelu F-Type stworzyliśmy specjalny jego rodzaj oraz formę umożliwiającą tworzenie tak wyrazistych i ostrych linii.


Intuicyjna technologia

Od chwili zajęcia miejsca w środku kabiny, można zaobserwować jak technologia Jaguara budzi się do życia. Naciskasz przycisk start, wysuwa się przełącznik trybu pracy zmiany biegów. Każdy detal zaprojektowany jest dla maksymalizacji Twoich doznań.

Ewolucja technologiczna

Bezustannie poszukujemy nowych rozwiązań aby tworzyć jeszcze lepsze samochody. Cały czas wprowadzamy nowe rozwiązania sprawiające że Jaguar jest coraz bardziej luksusowy, lepiej się prowadzi i oferuje coraz wyższy poziom bezpieczeństwa.

C-X75

To jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie supersamochodów. Najnowsza technologia hybrydowa, zastosowane kompozyty oraz napęd na 4 koła. Samochód bez wysiłku osiąga 320km/h a emisja spalin może wynosić zaledwie 89g/km. CX-75 przesuwa granicę designu, osiągów i mocy.